Menu

Naše týmy

Školní rok 2017/2018


Taneční a pohybová přípravka (2011-2013)

Hanušová Veronika
Jurásková Adéla
Matoulková Natálka
Pařízková Klára
Štěpánová Gabriela
Voborníková Adéla
Zákravská Anna

 

Děti na startu (2013 - 2014)

Dušková Bibiana
Hospodářová Tereza
Skládal Daniel
Štveráková Eliška

 

Komerční aerobik (2010 - 2011) - V peřině

Červená Eliška
Hanušová Lucie
Kleprlíková Eliška
Kovářová  Kateřina
Láchová Anna-Marie
Poláčková Veronika
Štenclová Daniela
Švecová Amálie

 

Trampolínky (2008 - 2012)

Džilavjanová Kristýna
Kožená Karolína
Ryšavá Barbora
Šitinová Martina
Škodová Natálie

 

Contemporary (2004 - 2009)

Dlutková Aneta
Hoňková Emily
Kočitá Alžběta
Rydlová Barbora
Schwarzerová Štěpánka
Štěpánová Anděla

 

Gymnastika (2005 - 2009)

Džilavjanová Viktorie
Hynková Stela
Hynková Nela
Kultová Ema 
Machatová Michaela Anna
Malíková Laura 
Mervartová Tereza
Sajfridová Dorota

 

Zumba (2003 - 2009)

Černíková Vendula
Dlutková Eliška
Dudková Dominika
Džilavjanová Viktorie
Mašková Lucie
Mervartová Natálie
Myšičková Adéla
Schidlová Viktorie
Stránská Andrea
Svačinová Linda
Šafránková Adéla
Šafránková Natálie
Škodová Johana
Štefanová Michaela
Teplá Alexandra
Volínová Adéla
Vorlíčková Viola
Zahálková Sára
Zítková Tereza

 

Taneční skupina MAO - My Lady

Černíková Vendula
Džilavjanová Viktorie
Mašková Lucie
Myšičková Adéla
Teplá Alexandra
Volínová Adéla

 

Standardní a latinskoamerické tance (2003 - 2007)

Holá Kateřina
Holý Tomáš
Laštovic Matěj
Paluchník Michal
Škorpilová Michaela
Štenclová Kateřina

 

Fitness Týmy

Fitness Tým (2008 - 2010) - Move your body

Adamírová Laura
Kecová Michaela
Středová Laura
Syrovátková Lucie

 

Fitness Tým (2007 - 2009) - Wilds diamonds

Hájková Nikola
Lhotská Sabina
Maršíková Nikol
Paslerová Rozálie
Petanová Anna
Skabelkina Violetta

 

 

Fitness Tým (2005 - 2007) - Strangers

Hájková Aneta
Hejcmanová Anna
Paslerová Amálie
Plíšková Kristýna
Prouzová Sabina
Stolínová Marie
Ptáčková Eliška

 

Fitness Tým (2000 - 2003) - American dream

Ficková Evelína
Holá Kateřina
Pfeiferová Kristina
Ptáčková Eliška
Šrůtková Veronika
Tichá Tereza
Vodičková Pavla
Vrzáňová Klára

 

Fitness Tým (1997 - 2005) - Miss my bad girl

Holá Kateřina
Maršíková Markéta
Pfeiferová Kristina
Rückerová Denisa
Tichá Tereza
Vávrová Adéla

 

Taneční a pohybová přípravka Česká Skalice (2010-2014) - Květinky

Adámková Kristýna
Benetková Anežka
Burešová Vanda
Cejnarová Elen
Hanušová Lenka
Chmelíková Tereza
Kašparová Kristýna
Kollertová Michaela
Kunová  Kateřina
Macková Natálie
Matysková Eliška
Medková Ema
Morávková Viktorie
Pecháčková Denisa
Petrová Natálie
Piechová Agáta
Plašilová Valérie
Popraši'cová Adéla
Sedláčková Aneta
Štusáková Amálie
Vašicová  Nicol

 

Aerobik Česká Skalice (2008-2011) - Tajná mise

Bořková Ema
Brehovská Veronika
Brehovská Diana
Davies  Alison Hanna
Formánková Eliška
Hoffmanová Leontýna
Kadaníková Bára
Kozáková Anna
Matušková Zuzana
Šrůtková Adéla
Švorčíková Antonie
Votrubová Adéla
Vraná Andrea

 

Aerobik Česká Skalice (2006-2009) - Upírky

Boušková Laura
Gruntová Eliška
Hejková Barbora
Hukelová Aneta
Chládková Eliška
Matěnová Karolína
Mertlíková Eliška
Řeháčková Lenka
Šimerová Šárka
Voborníková Eliška
Vrzáňová Jana

 

Aerobik Česká Skalice (2004-2006) - From morning to night

Benediktová Anna
Bergerová Jana
Bořková Nela
Kubíčková Monika
Pivokonská Anna
Podaná Magdaléna
Turková Jana

 

Školní rok 2016/2017


Komerční aerobik (2011 – 2013) – Večerníček

Burdová Nina
Bursíková Anna
Červená Eliška
Jurásková Adéla
Kovářová Kateřina
Kožená Karolína
Láchová Anna-Marie
Matoulková Natálka
Řeháková Adéla
Shánělová Ela
Švecová Amálie
Vogl Leontýna
Fialová Karolína
Magová Denisa
Martinková Natálie
Vrátná Nela

Komerční aerobik (2010 – 2012) – Kuchtíci

Benediktová Rozálie
Bořková Ema
Burešová Vanda
Dolečková Natálie
Hanušová Lenka
Jansová Laura
Jirásková Sofie
Kollertová Michaela
Kozáková Anna
Kunová Kateřina
Medková Ema
Morávková Viktorie
Pecháčková Denisa
Petrová Natálie
Popraši'cová Adéla
Sedláčková Aneta
Štusáková Amálie
Vašicová Nicol
Veverková Zuzana
Zeiglerová Amálie

Dance Team (2003 – 2010) – Zumba girls

Bukovská Tereza
Černíková Vendula
Hudková Jarmila
Jurásková Lenka
Kondeková Lucie
Kulhánková Nikola
Kulhánková Eliška
Mašková Lucie
Mervartová Natálie
Myšičková Adéla
Rutnerová Sofie
Schidlová Viktorie
Stránská Andrea
Šulcová Gabriela
Teplá Alexandra
Tylšová Nikola
Volínová Adéla
Vorlíčková Viola
Zahálková Sára
Lakomá Kamila
Dudková Duminika

Komerční aerobik (2008 – 2011) – Myšky

Hlávková Adéla
Kecová Michaela
Kubínová Michaela
Poláčková Veronika
Poláčková Natálie
Středová Laura
Syrovátková Lucie
Vítková Veronika
Zaňková Daniela

Komerční aerobik (2008 – 2010) – Hou, hou, čáry jdou!

Formánková Eliška
Grimová Ella
Hanelová Hana
Hejková Barbora
Hoffmanová Leontýna
Kadaníková Bára
Králová Adéla
Kunová Lucie
Kunová Ema
Prokopová Lucie
Svatoňová Nela
Šrůtková Adéla
Švorčíková Antonie
Voborníková Eliška
Votrubová Adéla
Vraná Andrea

Komerční aerobik (2006 – 2008) – Bruslařky

Boušková Laura
Dvořáčková Kamila
Hukelová Aneta
Chládková Eliška
Jirků Anna
Kubecová Nikol
Matěnová Karolína
Mertlíková Eliška
Řeháčková Lenka
Šimerová Šárka
Vondráčková Aneta
Vrzáňová Jana

Komerční aerobik (2004 – 2006) – Kadeřnický salón

Bekrová Kristýna
Benediktová Anna
Bergerová Jana
Bořková Nela
Kubíčková Monika
Podaná Magdaléna
Turková Jana

Fitness Tým (2006 – 2009) – Magic

Adamírová Laura
Geržová Lucie
Hájková Nikola
Horáková Barbora
Lhotská Sabina
Maršíková Nikol
Paslerová Rozálie
Petanová Anna
Skabelkina Violetta
Stolínová Marie

Fitness Tým (2003 – 2005) – Good girls

Ficková Evelína
Hájková Aneta
Hejcmanová Anna
Holá Kateřina
Paslerová Amálie
Plíšková Kristýna
Ptáčková Eliška
Tichá Tereza
Vítková Natálie

Fitness Tým (2002 – 2003) – Keep my cool

Keroušová Aneta
Podaná Dora
Svatoňová Vanda
Šrůtková Veronika
Vodičková Pavla
Vrzáňová Klára

Fitness Tým (1997 – 2002)Something like paradise

Černá Karolína
Maršíková Markéta
Pfeiferová Kristina
Prausová Nikola
Rückerová Denisa
Vávrová Adéla